Úlet

warning: Creating default object from empty value in /home/eusers/motoklub/drupal6/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 34.

Motoúlet 2012 - upraveno!

07/06/2012 12:00
07/15/2012 20:00
Europe/Prague

Za nejvyššími průsmyky Alp. Čtěte dál!

Elefanten treffen 2012

01/27/2012 00:00
01/29/2012 15:00
Europe/Prague

Webové stránky Elefanten treffen s pozvánkou na 56. ročník

Alpy 2011 - Speck'n'beer Tour: Day Three

 Den třetí byl relativně odpočinkový. Před námi cca 250 km. Ale načerpat v Itálii v neděli benzin, to je opruz! Taliání maj totiž v neděli všude zavřeno, tečka. Pumpy sice mají tankomaty, ale ani jeden, co jsme potkali, nebral platební karty. Chrastili jsme hotovost, jak se dalo.

Alpy 2011 - Speck'n'beer Tour: Day Two

 Ráno bylo slunečné a krámek v kempu nabídl čerstvé bagety. Čekaly nás Dolomity a spoustu průsmyků naráz. Vyrazili jsme kolem 9. hodiny. Měli jsme poměrně ambiciozní plán, který by se za normálních okolností asi dal zvládnout - nebýt...Jawáka! Když jsme mezi Lienzem a Toblachem stáli 4x během 20 km, krev se nám zpěnila. Takhle nedáme vůbec nic!

Alpy 2011 - Speck'n'beer Tour: Day One

 Páteční ráno bylo slunné a přímo vábilo k vyjížďce. To, že máme vstávat, nám připomínal Jawákův budík v mobilu, který nás svým alarmem drtil každých 15 minut už od 5-ti ráno. Marné byly naše prosby, aby to vypnul. No, prosby, zpočátku se to tak možná dalo nazvat. Čím více se blížila běžná hodina vstávání, tím naše prosby nabíraly důraznosti a vulgarity.

Alpy 2011 - Speck'n'beer Tour: Day Zero

Alpy jsou fenoménem. O tom není sporu. Motorkářská Mekka, nekonečný adrenalin...najdi rovinu a dostaneš metál. I při opakovaných návštěvách se najde vždy něco nového, dosud neobjeveného. To byly motivy, proč se opět do Alp vydat. Měl jsem už dvojnásobnou zkušenost, měla to být třetí výprava. Proto jsem kývnul, že povedu partu.

EvangMotoÚlet Alpy 2011 - kompletní fahrplán a finální sestava

Tož hola hola, hledám nějaké nadšení pro věc. Chcete snad na něco nalákat? Ale to fakt nejni probléma. Co kdybychom si druhý nebo třetí červnový víkend dali takový malý úletík, co?  Tak, přátelé, je to tady. Dny se nám prodlužují, noci blednou a za několik dní spolu vyrážíme nach GG a další parádičky Rakousko-Italských Alp.

Úlet roku 2012?

Onehdy jsem byl doma za rodičema (pěkný výlet 300 km) a s mým otcem, který je farářem pro české evangelické sbory ve východní Evropě, jsme po už nevím kolikátém pivu, dali dohromady nápad: Misijní cesta do Bjeliševace a Pleternice (CHR). Trochu teorie: Čeští emigranti (ať pro víru nebo ekonomiku) vytvářejí ve světě enklávy.

Syndikovat obsah