Letos

 

Tak,letošek už je skoro fuč a je čas tak trochu zapolemizovat jaký byl ten ježdící.

Začalo to hned tak trochu blbě. Potřeboval jsem zprovoznit auto na technickou a zase se nedostávaly penízky a tak šla prdlafka do světa. Hodně těžce sem se loučil,udělala mě moc radosti a hlubokej zářez v názoru na skoutříky.Samozřejmě jenom a jenom ten pozitivní. Letos jsem měl štěstí ,že jsem se mohl účastnit všech ofiko akcí klubíčku. Otvíračka v Kérkonoších,super.Přecejenom jsem pár let působil ve Vrchlábu a mám tam přátelé ,které jsem mohl po čase navštívit a pokecat. Mototoure letos bylo obvzláště vypečené a navíc eště na slovač,kde jsem dlouho a dlouho nebyl. Ukončení ve sklípečku opravdu nemělo chybičku. Navíc jsem ještě byl celej týden s rodinkou po návštěvách a tak po dlouhé době jsem 14dní nemusel makat a užíval zasloužené dovolené. Ukončovačka byla tak trochu hororová ,když mě sundala baba v porsche carrera.(komu se poštěstí bezbolestnej drkanec od takovýho fára). Škody na motce zanedbatelné a tak s pomocí kamaráda v Mostě jsem mohl uspěšně odjed i celej výkend u Hrádu,což bylo super. Až doma jsem zjistil,že odešla celá zadní brzda,kterou jsem musel vyměnit i když to vypadalo pouze na hadičku.

Pozitiva: najeto 10tisíc bez závažnejch problémů(kromě té pusinky,která byly kompenzovaná) Díky čekání na zadní brzdu jsem poladil schránku a výfuk a hrál jsem si na lakýrníka,tak GuStav má nové aspoň trenečky. Ještě jedna dobrá zkušenost ,která díky Bohu a jeho prozřetelnosti,mě zabránila prodat GuStíka.Vím, za kolik se dá prodat a za kolik koupím špičkového Nexíka a eště by mě zbylo na nové hadříky třeba od RUKKY.Vona ta úvaha na změnu stáje zase nebyla tak moc vod věci,ale ujistil jsem se ,že na enduro ještě pořád mám a ta Ukrajina nebo jiná divočina na mě ještě čeká.Trend k klubu se taky ubírá do cestovních univerzálních endurek.Na změnu když beru v potaz našeho Stáníka je eště nedozrálo.

Ještě chci poděkovat všem s kterým jsem letos mohl jezdit a kteří tolerovali moje vrtochy a divožství a nebylo jich málo.Děkuji vám kamarádi.

Negativa: Letos už se NEDÁ a nejel jsem z blbosti s Vikošem do Alp.