Prohlášení klubu

warning: Creating default object from empty value in /home/eusers/motoklub/drupal6/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 34.

Prohlášení klubu

Poslání: „EvangMotoKlub je dobrovolné společenství slušných motorkářů. Nabízí občasné vyjížďky a duchovní zázemí v křesťanských ekumenických církvích, aby tak předcházel osamocení jezdců, povzbuzoval k potěšení z jízdy a dával prostor ke sdílení víry.“EvangMotorkáři

Zásady klubu:

• Respekt: „Nezáleží na tom, na čem jezdíš a v čem jezdíš. Příznivce klubu vnímáme a respektujeme s takovými obdarováními pro život, jaké dostal.“
  • Bůh a evangelium: „Nezáleží na tom, jestli jsi či nejsi členem nějaké církve. Nabízíme v rámci našich společných cest zázemí v křesťanských společenstvích, které jsou ochotné nás přijmout, a ponecháváme si tak prostor k osobním úvahám nad Boží přítomností. Můžeš se připojit nebo nás jen pozoruj, tvou svobodu vyznání ti nebude nikdo z klubu odnímat.“
  • Slušnost na silnici: „Na motorce neohrožujeme své okolí, jezdíme ohleduplně. Máme-li spolujezdce, pamatujeme, že je svou bezpečností zcela odkázán na nás. „Plechovkáři“ si někdy ani neumí představit, jak se na motorce jezdí. Nemáme jim to za zlé a radši jim budeme přítelem než vetřelcem. Přesto si adrenalinu užijeme i tak dost.“
  • Angažovanost a dobrovolnost: „Naplnění našeho očekávání od klubu se odvíjí podle toho, co jsme klubu ze svého času a prostředků ochotní věnovat. Jako dobrovolné společenství disponujeme jen tím, co sami vytvoříme.“

Cílová skupina: „Slušný motorkář a jeho spolujezdec, který hledá nejen partu k občasným vyjížďkám, ale také hodlá povzbudit duchovní součást svého života.“ Cíle klubu:

• Scházet se v libovolném počtu k občasným vyjížďkám a pokecu.
  • Přemýšlet o smyslu života, víře a nabízet duchovní zázemí.
  • Přes nutnou spoluúčast příznivce na chodu klubu nebýt na úkor jeho soukromého života – fungování rodiny, osobní či pracovní angažovanosti, atp.