Kalendář akcí 2011/2012

  1. EvangMotoSilvestr: Volduchy - u Vikinga, 30.12. 2011 - 1.1. 2012. 
  2. EvangMotoSetkání: 9.-11.3. 2012 Výstava Motockl 2012 (Brno BVV). Tradiční setkání, když už pravá ruka neskutečně svrbí, ale venku je furt kolem nuly. Tentokrát zase v Brně.
  3. EvangMotoProcitnutí: 18.-20.5. 2012 v Třebenicích. V plánu jsou Pekelné doly, výjezd na Jedlovou, Mácháč, možná i Čertovy hlavy u Mělníka.
  4. EvangMotoÚlet: Buď jednu z nevybraných variant MotoTour, anebo úplně něco jiného. Každopádně je třeba někde a nějak oslavit spoustu kulatin a polokulatin (Brácha, Sharki, Viking, BuF, Pupina). Během Brna jsme zmínili možnost se setkat a oslavit na Voldušských Jiskrách, tedy 5.7. (v předvečer Mr. Jana upalujeme husu aneb setkání těch, kteří by se jinak nesetkali). Navázalo by se na to výjezdem pro dobrodruhy anebo rozjezdem domů podle času.  
  5. EvangMotoTour:
  • varianta a) Alpy a tři nejvyšší průsmyky dostupné po silnici - italské Passo Stelvio 2 758, francouzské Col de Iseran 2 770, Col de la Bonette 2 802 m.n.m. Tůra malinko delší. Dalo by se dojet až k Francouzské riviéře, pák na východ do Benátek a cestou domů přes slovinský Triglav, rakouský GG a německý Berchtesgaden zpět domů. Mapa je zde. Cca 3 300 km.
  • varianta b) Nějaká česká komunita na Balkánu cestou na Jadran. Nebo slovenská komunita. Mám zajímavý kontakt na Slováky žijící v Srbsku, bezva lidi. A žehnají tam každoročně motorkářům!
  • varianta c) Tradiční Čechy, ovšem jediné, co jsme zatím moc neprojeli, je České Středohoří. Anebo Morava, a ta Jižní by mohla být zajímavé zejména pro ty, kteří nedokončili tour v roce 2011 (to skončilo ve sklípku ;-))

  6. EvangMotoUsínání: Brácha navrhuje okruh kolem Jílového u Prahy, mapu naleznete zde.

 

 

 

 

Komentáře

Varianta A

Tak tohle kolečko by mne skutečně zajímalo. Líbilo se by se mi na to tak 7 dnů, abych si to mohl užít. Trochu problém mám letos s tím, kdy do toho jít... Máte nějaké návrhy. Mě se to určitě nehodí v polovině června (pravděpodobně ani druhou polovinu června), třetí týden v červenci a přelomový týden o prázdninách. Když na to koukám vlastně by to šlo: přelom května a června (asi moc brzo), na začátku července (možná nejlepší), druhý týden v září... to jsou moje nápady. Pár známých by se eventuelně mohl zeptat, jestli neznají nějaké nocležiště okolo Nice.

Termín alpského kolečka

Chtěl bych jet!

A osobně bych dal přednost výjezdu 7.7. s tím, že by se 5.7. u nás dala konat oslava kulatin mnoha členů našeho klubu a spojilo by se to s obvyklou akcí Voldušské Jiskry (už 9.ročník). Po úklidi a úklidu zbytkáče ;-), by se dalo ráno v sobotu vyjet.

Viking

Sharki

No to néni tak špatnej nápad. Akorát trošičku u mě problémeček,rodinná rada Klvačů se rozhodla slavit naše 200stiny dohromady a to v prázdniny 2013.Proto bych se připojil jako gratulant a nikoliv oslavenec.Mě jakož největší majitel roků se tentonc záměr velice zamlouvá. To ovšem nevylučuje moji účast na tradiční Voldužské jiskry. Doufám že nám pronajme místní SK Volduchy svůj stadion s patřičnou kapacitou a ubytovací místa ve vedlejším Skothauzu.Telata budou jednou spát venku. 

hmm hmmm

To vypadá slibně... možná by šlo upálit husu společně s rodinama, což by nám poskytlo nějakej argumentační materiál k dalším pár dnů odloučení :-) Já si to v čase 7. - 12. či 13. umím dobře představit. Nadhodím to zítra rodinné radě.

MotoTour

Po přečtení deníku z Alpského výletu mohu jenom litovat,že jsem to s Váma nedal.Pokud se pro něco podobného rozhodnete i letos,udělám všechno pro to,abych s Váma jel ...   M

Hospůdka U Petra , Sázava Stvořidla

Motoprocitnutí : jen takový malý nápad. Co to natáhnout podle Sázavy, na Stvořidla stavět se v hospůdce U Petra v Hněvkovicích a dát si "sedlo z mopeda" nejlepší česnečku
kolem Sazavy

Evangmoto var.C připravím nějakou mňamku trasu:-)
Pošmoulím nový asfalt tuna ve Středohoří.

kalendář akcí - 2011 / 2012 úvaha

tak silvestr je u mě jasná událost - bude se u nás doma přestavovat a dělat rekonstrukce obýváku + kuchyně.já na to v sezóně vůbec nemám čas.budu vařit a bydlet přes den v koupelně (to bude jak na dovči jenom pb vařič).... než se vše dá do richtiku. o to víc se těším na všecky klubový aktivity až bude teplo. věřím tomu, že se zase u mě všichni setkáme no a polijeme jazyky.....

kdo by měl zájem udělat každoroční jarní ochutnávku  - zmrzliny - na pobřeží jadranu tak má u mě v blansku místo na noc v základním táboře...uvidíme,jak to dopadne s tou cestou na balkán.(co?sipe?)         ještě aby na ty všecky aktivity co přijdou zjara byly nachystany krópy.   a hlavně to hlavní - zdravíčko přece a všem,to já přeji............................  

čau dědek standa od macochy

 

Další sezóna

Super Viki, že se tu objevil nástin na další rok!! :-) PALEC NAHORU :-) 

Osobně bych to viděl snad na to Brno, procitnutí možná jedině jako batoh u Dana a pokud za řidítkama, tak nejdřív na MotoTour, ale to je zatím opravdu ve hvězdách... nicméně určitě sám nejlíp víš, pro kterou z uvedených variant bych všemi deseti hlasoval já... :-)  

Alpa

Připojuju se k Hrádovi, a předesílám ,že alpa je dobrá ne jen na kolena ale i na duši. Pod stromeček si asi budu přát dobrej dalekohled ,abych i já našel pro příští sezonu tu dobrou předpověď.Mám lepšejší nápad svěřím to svému veliteli a von to zařídí lépe než bych to vymyslel sám.Doporučuju,funguje to!!!!!