Motosalon 2012

Zdravím Vás přátelé  ,

Sešel se rok se dvěma a jsme opět v Brně na výstavě Motosalon. Bude to  9. - 11. 3. 2012  Ubytko bude stejné, jako bylo minule ( cena bude oznámena v této závorce  ). Tentokrát bychom jej měli mít jen pro sebe, protože ples už byl a tak bude internát prázdný. S Dědóškem jsem mluvil a připravíme pro Vás občerstvení a snad i příjemný pobyt. Pokud bude počasí a bude chtít někdo na motce přijet,zařídím parkování a svoz k ubytku.

Napište mi prosím, kdo z Vás přijede na výstavu, abych mohl nějak kalkulovat potravu, pití a tak.

Mějte se a těším se na Vás BuF

Komentáře

tak jsme zpět doma Díky Standovi a Frabu

Ahoj, dorazili jsme s Veverkou domu. Cestou se stavěli ještě U rybiček na gáblík.
Díky Standovi a Františkovi za organizaci brněnského výletu. Bylo nám s Váma pěkně.

Fotky moje a Bráchy jsou pověšený na rajčeti
http://wenzelb6.rajce.idnes.cz/Motosalon_Brno_2012/

Motosalon

Tak se doma opět vracím do polozimního spánku. Jsem rád že sem vás po dlouhé době těch mých loňských absencí zase viděl, a na vás ostatní se těším v květnu. Do té doby klidné a příjemné probouzení do nové sezony. Díky Standovy a Bufovy za super organizaci, nemělo to chybu.

Výlet do Blanska

Tak už jsem taky jeden z těch 8statečných co se v poho zvrátil z Brniska. Po těch všeckejc překážkách a protivenstvích se nakonec stalo,což jsem vděčnej. Ani finančně to zas nebylo tak náročné. Přílbu Shark Evoline na internetu nakonec paní prodala a tak jsem pln očekávání po schválení od finačního rodinného referenta dostal požehnání. Vybral jsem dobře, Nolan 103výklopka, samozřejmě v barvách GuStava černo žlutoučká.  Musím se pochválit. Původní cena 8300.- a pak ještě několikrát dolů až na 4000.- což už je cena kterou mám povolenou. Už se těším,že tentonc tejden ju oprubuju. Škoda,že byla tak malá účast,že jsme nemohli naplánovat Mototoure.Sice to Vikoš má zmáknuté, ale zatím sněmovna to nemohla odhlasovat. Je dobré,že se nám podařilo zorganizovat procitnutí,kterého se ujali Veveřice a Venca v Třebechovicích. Už to mají nacvičené a tak to bude mít opět suprovou pohodovou kvalitku. Pln dojmů z vydařené akcičky, vás všechny chcu pobýdnout, abychom splolečně zvážili naplánovat Mototoure.Varianta u Vikoša po akci Voldužské iskry se zdá ideálos a je to otevřené kam a na kolik dnů. Zatím jsme tři,ale furt je otevřené kolik na jak dlouho a kam!!!

Organizační záležitosti na sraz, safra, safra, ta účast :-(

Tak mám potvrzenu účast :    Viking, Brácha, Sharki, Bandita s Veverkou, Mirek Sevenfifty, Dědek a BuF

Je to teda mizerie, ale je vidět skaláky, ti nezklamou

Mno omluvenka je vystavena Sipovi, Nany s Drahoušem, Mejlovi, a Petrovi s Martinou - pro ně je to nuda, vážím si toho, že to rovnou napsali.

Co se týče srazu, ten je u Dědóška v Blansku, tam trefíte (blízko Kauflandu, od něj vpravo). Tam posedíme podle sil a únavy. A tak nějak bych chtěl pořešit rok v Evangmotu, termíny a jiné.

Ráno po snídaní a pokud někdo bude chtít si nachystá svačinku vyrazíme do Brna ( hromadně ve Vitu), po zakoupení vstupenek (pro registrované se slevou a možná bude překvapení) prohlídka výstavy. Až nás to přestane bavit, tak dáme něco teplého na zub a zapijeme vařeným mokem (podle ztuhlosti přitvrdíme) a pokud bude zájem o Motobál, přesuneme se do Husovic k Brněnským Drakům a po té zase k Dědóškovi do Blanéčka.

Po vyspání dáme mši a každý se opatrně odebéře k domovu dle libosti.

Klidnou jízdu a těším se na Vás BuF a Dědek 

nuda neee

Ahoj, všechny zdravíme. :-) Nemysleli jsme, že je výstava nuda. Naopak, moc rádi bychom vás viděli, ale nepodařilo se nám to skloubit časově. Už se těšíme na motoprocitnutí ;-) PaM

PS: Kontrolní dotaz: kde bude svatba letos???

hmm

jel bych až bych brečel... moc jsem se těšil... ale budu muset konejšit pláč jiných... to je holt to poslání k pos.ání

Záskok?

Bylo by pozdě na záskok od Tvé ženy? ...mno, aspoň jsem to zkusil. 

8 statečných

 Furt víc než 7 :-D

Levnější vstupenka

 Ahojte,

dočetl jsem se v ČMN, že lze na výstavu sehnat levnější vstupenku, a to za 150 Kč. Podmínkou je předchozí registrace na www.bvv.cz/motosalon Vložený odkaz vás tam přešoupne rovnou a hnedle na úvodní stránce to je.

Tak registrujme, registrujme! :-)

vstupenka

Předběhl jsi mě, právě jsem to chtěl vylepit

Účast

Ahoj,

s Martinou se asi nedostavime, dost mozna budeme nakonec v cizine a navic i kdyz bych vas rad vsechny videl, na vystavu jako takovou se mi moc nechce, prece jen potreti v rade uz to neni ono...  Petr a Martina

Nejde o výstavu jako takovou ???????

Zdar Vy dva ??????   Děcka nejde až tak o výstavu, jako o sejití se a pobytí s přáteli a pokec, domluvení se na termínech srázků a výletů na rok a tak, navíc byste si zaplesali a výstava je jen podružný cíl naší skupinky hlavním cílem tohoto setkání je si zkrátit zimu a těšit se na jaro

A vy se můžete třeba projít katakombami na Špilasu, podzemím Zelňáku,nebo Zamilovaným hájkem To už bude záležet na Vás

22

Za 22dní už máme nakročeno do nové sezony. Tahle akce už je tradice, vzpomínám kolik už jsem jich už prodělal.Vždycky se to nepovidlo,přece jenom do Brniska je to flák cesty 400kmx2 při dnešních cenách by si na to člověk mohl vzít půjčku.(slevy nejsou),ale po měsících těžkého utrpení a nelidského strádání bez lidiček mě nejváženějších to musím zvládnout.Sice moje strádání v sobotu zmírní Wikoš s milou rodinečkou a tak proberemě všechno nejduležitější u švestiček  z Hodonína. Už jen dacetdvadní a tak nezabudni.Ahoj v Brnisku u Bufa!!!

Účast nevelká

  Podle hlášení to nevypadá moc slavně, mno skalní dojedou a to je podstatné Pro Sipa, výstavu navštívíme v sobotu, je tam sice nejvíce lidí, ale aspoň to má atmošku a spaní je na 99% na Evangelické vyšší odborné - internátu u Červeného kostela myslím ulice Opletalova.

Další akcička se rýsuje na sobotní večer,  pokračování výstavy na 10. plese Brněnských Drakyšů, kam jsme byli pozváni kamarády . Takže kůže s sebou Jako náhrada vyjížďky kol komína dobrý nee????

Šťastnou cestu a doražte v hojnosti BuF

20-dní zbývá. 10let ples Brněnských Drakyšů

Ahoj Bude,
jedinej dotaz Veverky : jaks to myslel  : kúže sebou ?
Tady na motobál v Lovosicách se chodí taky regulérně v civilu nebo v šatech. Hale když napíšeš že jo , přijedem v kůži taky. A boty strýcfajtr mužou na sál ?

kůže

Já ten hantec teda přeložím.To jako je vzít všechny kůže co stojí okolo silnice a čekají na autobus do bazénu.Samozřejmě jenom tolik co pobereš!! Druhá varianta je takové to co sa nosí a s tema nálepkama  všade možně a je to třeba z krokodyla.

Oblečo

Banďoure, je to ples místních chopráků, tak vůbec netuším, jak tam choděj, ještě vysonduju, už 4 roky slibuju, že dorazím na naše motobály (MTT a jejich) a ani jednou se mi to nepovedlo 80% práce a 20% drahá vícepůlka . Mějte se a těším se BuF

plus jeden

Ahoj Františku Po dlouhých létech odkládání účasti na motovýstavě jsem se letos rozhodl tradici přerušit a rád bych se Váma podíval .Můžeš si mě zapsat na nocleh i na ostatní společné akce .Zatím zdarec palec Mirec

na sobotu

Koukám do kalendáře: v pátek večer konfirmandi a v neděli dopoledne kazatelna. Takže jedna možnost je večer po osmé vzít roha z fary a díky Carl Marii von Weber bych mohl být v Brně asi o půl jedenácté :-). V sobotu ovšem na mne čeká Antonín Dvořák ve 20:40. A doufám, že to pojede. Čili se ptám: návštěva salonu je v sobotu? Kde se chrní?

výstava

Mám to v plánu strategického motorozvoje a moc se budu snažit.Doufám že to projde. Těším se AHoj 

S Veverkou na Motosalonu samože budem

piš si nás na dvoulůžák  a těšíme se !!!

Booking

 Za mě předběžně 1X, už se na vás těším. 

Volduchy jedou

 Ahoj Bufe,

díky za organizaci. Já rozhdně jedu! A moc se těším :-)

Viking