Bez motorky? Budiž... bez klubu? Nikdy!

Po delší době projíždím fotky z minulých let a to nejen ty naše společné, ale i některé soukromé z jiných akcí. Nevím proč, ale žádná z akcí a zážitků (a že jich mám nespočet) ve mě nevzbuzuje takové pocity euforie, radosti, nostalgie a zážitků jako fotky ze společných výjížděk klubu! Při pohledu na fotky z mého první procitnutí na Šumavě mi běhá mráz po zádech a když se posunu o pár složek hlouběji, div nepadám na hubu při pohledu na mé první Alpy, kdy jsme vyrazili v perfektním složení a vše bylo naprosto dokonalý a umocněný tím, že to bylo "moje poprvé". 

Jsou to pocity, které se těžko popisují a ten kdo v tomhle není srdcař, asi nepochopí očem tu jde řeč. Ale chtěl bych jenom říct, že za tohle všechno co jsem mohl prožít a na co vzpomínám ze všeho nejraděj patří velký dík celému EvangMotu - klubu/lidem/přírodě i Bohu a jsem opravdu vděčný, že jsem si to všechno s vámi mohl užívat na plný pecky a že mohu být součástí tohodle klubu a poděkovat tak všem hlavním tahounům, že se vůbec odhodlali tento klub založit, že připravují akce a hlavně, že to s námi nevzdávají a nejen já se mohu těšit na další motozážitky s partou bezva lidí. 

Když se sám sebe ptám jestli vůbec chci pořizovat další motorku, tak říkám ANO - ROZHODNĚ CHCI! A to především, abych mohl ještě někdy znovu zažít to na co tak rád vzpomínám... Hráďa.

Komentáře

zákaz

 

Zakazuju všem šířit takové vyznání bez varování. Jsem s toho na měko a mám smrkání a všichni na mě čuměj,estlik jsem nevyhrál ve sportce. Starej dědek v zlzách,to tě bude stát aspoň panáka

Mám pocit,že to cítí takto mnozí z nás, ale nikdo se neodvážil to dát do placu. V dnešním morálním  marastu je to vzácnost co máme společného. Alpskej sendvič sestavenej Vikingem a okořeněhej tebou,byla moooc dobrá mňamka. Která se už nebude opakovat. Stromek pronásledovanej Denvilem v zatáčkách pasů byl adrenalin jako prase.Další pokračování už bude o něčem jiném,ale vzpomínka na první Stelvio, už v nás zůstane.

A proto hurá na Voldužské Jiskry a posléze i další eso z Vikošova rukávu.Sezona je před náma a tak do sedel!  

souhlasím

souhlasím s tebou ve všech větách.jenom je i líto,že jsem si vás našel až po čase.

to bylo na jaře nebo v zimě 2009 - mi náhodou vyběhlo  z internetu   E V A N G M O T O K L U B

a už to bylo a je to dobrý.... víc není potřeba psat    (a já se přiznám,že umim blbě počítač pustit a špatně zastavit)  

                                DĚDEK OD MACOCHY