Blogy

Kalendář akcí 2011/2012

  1. EvangMotoSilvestr: Volduchy - u Vikinga, 30.12. 2011 - 1.1. 2012. 
  2. EvangMotoSetkání: 9.-11.3. 2012 Výstava Motockl 2012 (Brno BVV). Tradiční setkání, když už pravá ruka neskutečně svrbí, ale venku je furt kolem nuly. Tentokrát zase v Brně.
  3. EvangMotoProcitnutí: 18.-20.5. 2012 v Třebenicích. V plánu jsou Pekelné doly, výjezd na Jedlovou, Mácháč, možná i Čertovy hlavy u Mělníka.
  4. EvangMotoÚlet: Buď jednu z nevybraných variant MotoTour, anebo úplně něco jiného. Každopádně je třeba někde a nějak oslavit spoustu kulatin a polokulatin (Brácha, Sharki, Viking, BuF, Pupina). Během Brna jsme zmínili možnost se setkat a oslavit na Voldušských Jiskrách, tedy 5.7. (v předvečer Mr. Jana upalujeme husu aneb setkání těch, kteří by se jinak nesetkali). Navázalo by se na to výjezdem pro dobrodruhy anebo rozjezdem domů podle času.  
  5. EvangMotoTour:
  • varianta a) Alpy a tři nejvyšší průsmyky dostupné po silnici - italské Passo Stelvio 2 758, francouzské Col de Iseran 2 770, Col de la Bonette 2 802 m.n.m. Tůra malinko delší. Dalo by se dojet až k Francouzské riviéře, pák na východ do Benátek a cestou domů přes slovinský Triglav, rakouský GG a německý Berchtesgaden zpět domů. Mapa je zde. Cca 3 300 km.
  • varianta b) Nějaká česká komunita na Balkánu cestou na Jadran. Nebo slovenská komunita. Mám zajímavý kontakt na Slováky žijící v Srbsku, bezva lidi. A žehnají tam každoročně motorkářům!
  • varianta c) Tradiční Čechy, ovšem jediné, co jsme zatím moc neprojeli, je České Středohoří. Anebo Morava, a ta Jižní by mohla být zajímavé zejména pro ty, kteří nedokončili tour v roce 2011 (to skončilo ve sklípku ;-))

  6. EvangMotoUsínání: Brácha navrhuje okruh kolem Jílového u Prahy, mapu naleznete zde.

Nový kabát

 Ahoj,

Bez motorky? Budiž... bez klubu? Nikdy!

Po delší době projíždím fotky z minulých let a to nejen ty naše společné, ale i některé soukromé z jiných akcí. Nevím proč, ale žádná z akcí a zážitků (a že jich mám nespočet) ve mě nevzbuzuje takové pocity euforie, radosti, nostalgie a zážitků jako fotky ze společných výjížděk klubu!

Jarní výlet

 "Vikošu, co děláš příští sobotu?" "Marta nahrává s kapelou, ale zeptám se, od kdy do kdy." "Že bysme se projeli." "No, to bych dal, Sharki, svrbí mě pravá ruka." "Tak dej vědět."

Redy

Tak, kamarádi přátelé.

Motosalon 2012

Letos

 

Tak,letošek už je skoro fuč a je čas tak trochu zapolemizovat jaký byl ten ježdící.

Pořádnej ofík

Alpy 2011 - Speck'n'beer Tour: Day Four

 Ráno jsme vstali jak jsme si domluvili. Až na Jawáka. Budík v pět mu díkybohu nezvonil. Ale nereagoval ani na naše buzení. Něco se ve stanu začalo díto čtvrt hodinu později. V sedm ráno, co jsme už měli náš stan sbalený, bagáž na motorkách a byli po snídani, se tep

Alpy 2011 - Speck'n'beer Tour: Day Three

 Den třetí byl relativně odpočinkový. Před námi cca 250 km. Ale načerpat v Itálii v neděli benzin, to je opruz! Taliání maj totiž v neděli všude zavřeno, tečka. Pumpy sice mají tankomaty, ale ani jeden, co jsme potkali, nebral platební karty. Chrastili jsme hotovost, jak se dalo.

Syndikovat obsah