Jánošíkov - MOTOTOUR 2011, FAHRPLAN

Vážení motosouputníci,

 

                                                     Zdravím Vás a posílám Vám fahrplan našeho cestování Mototour Jánošíkov 2011 od 29.7. do 7.8.   Celá trasa má cca 1350 kilometrů pro někoho moc, pro někoho málo, to si musí přebrat každý sám a samozřejmě se s ní dá hýbat, takže je možné diskutovat o trase i nadále, třeba i na svatbě .

Účast postupně doplňuji dole  

 

29.7.-31.7. To bude srazová a svatební záležitost kol Nany-Pupiny a Drahouše, spaní zařídila Nany v penzionku, za to vřelé nejen díky a kde budeme i něco popojíždět kol Jizerek a Ještědu. Cca 100 km

 

31.7.-2.8. Přejezd do Šumperku na faru (spaní domluveno díky Vikingovi) cca 215 km a 1.8. nás čeká štáb a cesta do Sobotína, kde Vás čekají spanilé jízdy pro důchodce a potom pár zatáček (Sobotín, Rýmařov, Karlova Studánka, Bělá pod Pradědem, Šumperk) pro mne a kameru a návrat na faru cca 100 km a posezení s přáteli ze Šumperka.

 

 

 

2.8.    Přejezd do Bašky k Jurkovi (tam je to také spaní domluveno díky Vikingovi a Jurkovi) Cestou můžeme navštívit (podle počasí) Lázně Jeseník, loni tam otevřeli krásný Balneopark, kde bychom se seznámili s Priessnitzovými kůrami ve volné přírodě a na vlastní kůži jsem se přesvědčil, že je to úžasné. Po doražení k Jurkovi s ním posedíme a pokecáme. To je bratru 170 km.

 

3.8    Vyrazíme přes Jablunkov do Námestova a kol Oravy si to namíříme k Lipťáku a v Mara campingu na břehu Liptovské Mary zakotvíme na noc. Tady je ujeto cca 200 km

 

4.8.     Vyrazíme Lipťák, Ružomberok, Martin, Nováky, Trenčín (tady bych navrhoval návštěvu hradu-je to nejseverovýchodnější výspa Římanů na přelomu věků), Nové Mesto nad Váhom, kde bychom měli zakotvit v campu Zelená Voda po ujetí dalších 200 km

 

5.8.   Vjíždíme do Čech, a to přes Javorinu, Veselí nad Moravou, Břeclav  na Mikulov a Novomlýnské nádrže, kde to vezmeme přes Pálavu a do sklípku v Hustopečích (otázka Sipovy domluvy-díky) , kde strávíme večer a spánek v campu Formanka v Hustopečích, což je dalších cca 200 km.

 

6.8.   Přejíždíme ke Staňovi do Blanska, ale navrhuju to vzít až na Vranov nad Dyjí a kol přehrady a Bítova ku Blansku na rozlučkový večer, což je tak 170 km.

 

Mno a 7.8. se po bohoslužbě u Stani rozloučíme  a celí lační a toužební se rozjedeme domů k rodinám.

 

Tady je odkaz na celou cestu, vypadá hrozivě, ale je to celá cesta s rozpisem. Píše mi to 898 km a čas 14 hodin, ale nejsou tam ty popojížděčky v Jablonci, Šumperku a tak.

 

http://maps.google.cz/maps?f=d&source=embed&saddr=Jablonec+nad+Nisou&dad...

 

tož popřemýšlejte,  pouvažujte, pokud si myslíte, že je to moc velké sousto, vše se dá zkrátit upravit, dá se jet jen po Moravě s odbočkami na Slovač tzv. odskakovačky.

 

Ještě prosba, pokud si všimnete, že někdo není na mailu uveden, přepošlete mu to, nemám všechny maily v adresáři. A ještě jedna, pokud budeme v těch campech, asi budou nutné stany, bude ochoten někdo vzít stan na mašinu???  Děkuji s pozdravem BuF.

 

 

Komentáře

Tož

Já taky se prosím ohlašuju jako skalní Sharki 

Hustopeče - sklípek a spaní

http://www.hotelformanka.cz/ubytovani   Tak tady není problém v Hustopečích přenocovat stan 150,- a chatka pro 4 lidičky 600,- (zatím vše v termínu volné. Takže Sipe, domlouvej sklípek a na Merkur zapomeňte, trasu opravuji. Čágo BuF

Účast

Zatím se mi přihlásili skalní  Od ostatních zatím nevím

 

-  Viking krom 2. víkendu

- Petr Čára Musílek   krom 2. víkendu

- Sip do 6.8. (v podstatě celý )

- Míra Warhan celý (pokud mu zdraví dopřeje)

- Staňa Dědek celý

- BuF celý

- Brácha jen svatba

- Nany a Drahouš prý jen po česku (ještě ukecávám)

- Bandita celý (bohužel bez Veverky)

- Sharki celý

- Michal celý

- Hráďa jen svatba - 1. víkend

- Honza od pondělí celý

 

 

- Majdovi nejedou

- Lia nejede

- Veverka

- Honda je na dovolený

 

Víc nevím a nedali vědět. Tož sa neštymujte a napište,jak jste na tom  BuF

 

sklípek

Mohl bych jeden zařídit v Hustopečích u Brna... nevim ale kde bychom spali... musel bych se rozlídnout... chcete? Vínko tam mají excelentní. Rodinná tradice :-)

 

Ahoj Sipe

prosím tě,nemám na Tebe mail,mám jen tiscali a ten se mi vrací. Pošli mi jiný, abych si jej uložil. Díky a doufám, že se k nám připojíš, abych Tě konečně osobně poznal. A ten sklípek v Hustopečích není špatný nápad, a spaní se taky dá zařídit, můžu se zeptat na místní škole,maminka kluka, který zpívá s mou dcerou v Mary Poppins jsou právě od tam. Měj se BuF

Sklep

 Ve sklepě jsem spal pokud mě pamět neklame vždycky na stole.Za což se teda eště červenám.Třeba to už umím líp.