Stromek půjde do světa?

Ač děsně nerad, musím se s vámi podělit o smutnou zprávu. Situace ve které jsem mi zřejmě neumožňuje jednat jinak, než tak že asi budu muset prodat V-Stroma . Nutně potřebuju auto na dojíždění do nové práce a financí se v poslední době nějak moc nedostává ani na pravidelný servis (místo ježdění mi motorka stojí už od příjezdu z Alp v garáži, protože nemá gumy, olej, svíčky, seřízené ventily, atd...) .

Sezóna už navíc pomalu končí a do jara bych byl úplně bez přibližovadla. Příští rok příjde na trh faceliftový model 2012 a nevím jak to zahýbe s cenovkama těch našich, "starších" modelů a kdybych v budoucnu chtěl měnit (a jako že bych chtěl), tak bych ji prodal asi úplně za pakatel. Řekl jsem si proto, že pokud motorku mám prodat, tak jedině teď, když potřebuju koupit auto - kdyby mě do prodeje nic netlačilo, nikdy bych se nerozhoupal. Z toho důvodu půjde zřejmě s těžkým srdcem z domu .

Od motorek ale naštěstí úplně odtrhnutý nebudu, přecijen brácha má pořád slušnou strojovnu TDM na který se občas svezu a jakmile se moje situace nějak ustálí, tak půjdu do mašiny nové. Možná BMW, možná úplně něco jinýho - na to mam ještě čas. Jen doufám, že to nebude trvat moc dlouho a že nepříjdu o skvělé zážitky z cest našeho motoklubu. Jak to jen trochu půjde, budu jezdit na setkání s bráchou, nebo i bez něj. 

Samotnýho mě to mrzí a je to jedno z nejtěžších rozhodnutí - přecijen mi přirostla k srdci holka jedna, ale asi nemám na vybranou.

Teď bych si možná nechal poradit ještě od vás autařů - mám zálusk na Focuse z r. 2005, motor 1.8 TDCi 80kw... Pokud někdo máte zkušenosti, prosím sem s nimi - budu vám vděčný! Díky! 

Komentáře

už jsem si to prožil..

trvalo to tak  15 minut a bylo to za mnou.najel jsem na náklaďák s plachtou a zvedacím čelem,byl jsem bez něho!! - přesně před rokem!!

to se může rovnat skoro tomu,když jsem milou  svou DÁŠEŇKU (pudla) musel vést vitem na poslední cestu (na poslední injekci)  k veterináři.        no nic  vem si paragraf - úmrtí  v rodině to by se mělo snad tolerovat......... 

Prodeje motorek

 Tak nakonec je to jenom stroj a ne bytost. Žádná tragedie. Na výběr bude, neboj...:-)

A je pryč :-/

Tak jsem mu dneska odpoledne zamával... :-( Smutná to věc... 

loučení.

 Tak to byl fofr,než jsem ho stačil koupit, tak je pryč.Byl to dobrej kámoš,ale Nexík to nebyl ,tak žádné slzy.Nechceš moje báwo,taky mu chcu zamávat?

Skrytá reklama

Sharki jestli toužíš po novém stroji pořát je tu ještě Devoš :).

Btw musím se taky pochlubit přírůstkem do rodiny :D

 

no

To jsem chtěl pro přítele dcery,ale nějak to neprošlo.Hold  mu Denvoška nepadla do ok.