MOTOusínání pod Smrkem (aktualizováno)

EvangMotoUsínání proběhne 30.9. - 2.10. 2011 u Hrádi v Novém Městě pod Smrkem.

V úvahu přichází několik programových variant. Zmíním zde pouze dvě, abyste se k ním mohli vyjádřit.

Varianta číslo 1:
Trasa dlouhá cca 200 km.  Začátek v Novém Městě, dál směr Jindřichovice s jednou krátkou (elektrárny) a druhou delší zastávkou (žijící skanzen http://www.lunaria-jindrichovice.cz)

Dál bychom pokračovali přes Hejnice a Bílý Potok k Vodní nádrži Souš po pěkné zatáčkoidní cestě, kterou jsme si už minule moc užili a zavítali bychom do osady Jizerka, daleko od světelného smogu, kde vládne klid a mír a dali si něco dobrého k jídlu.

Další zastávkou by mohl být Janov nad Nisou a trocha adrenalinu na bobové dráze. Poté starý známý Ještěd a přesun do bývalého vojenského prostoru Ralsko - na letiště, kde bychom mohli otestovat svoje mazlíky. 

Jakmile bychom se všichni dostatečně vyřádili, frčeli bysme nejrychlejší cestou zpět, směrem k domovu.

Náhled trasy zde:

Odkaz na mapu zde: http://g.co/maps/t4qs

 

Varianta číslo 2:
Zásadní změna by byla v tom, že by se nejelo na letiště do Mimoně, ale spíše bychom cestovali po bližším okolí Nového Města a zavítali bysme třeba i do Polska na hrádek Czocha a v případě zájmu by byla možnost vyjet lanovkou i na nejvyšší horu Smrk a udělat si cca 3 hodinový výlet pěšky. 

 

Kdy, kde, co a jak:
Sraz bude v Novém Městě pod Smrkem ve sborovém domě Církve Bratrské. K dispozici bude kuchyň, klubovna, sál a koupelna. Spaní bude až na 2 vyjímky bohužel pouze na zemi :-/.

Místo setkání
Adresa: Havlíčkova 787, Nové Město pod Smrkem

 

Sjíždět se můžeme libovolně od 17 hodin. Když bude chuť, tak vyrazíme na krátkou projížďku a večer zakončíme společnou opejkačkou a klábosením jako vždy... Celou sobotu bysme procestovali a v neděli bysme se zastavili na našem schromáždění a tím by to všechno asi skončilo :-D

Komentáře

FOTKY Motousínání

Tak konečně jste se dočkali. V odkazu níže najdete komplet fotogalerii.

https://picasaweb.google.com/ondrej.hradec/MotousinaniPodSmrkem309210201...

AHOJ!

Závist - ale co Silvestr?

 Už podle těch fotek truchlím o to více, že jsem nemohl, nebyl a už to letos nedoženu :-(...nebo že by:

A co Silvestr? Nabízím Volduchy, alespoň mám motivaci dodělat ložnici do Vánoc. Už jsme vyměnil okna, chybí oprava omítky a malování. Bylo by prima mít společnou oslavičku na konci roku... :-)

Zvu Vás, parto!

Slivouš

Taky o tom zvažuju kam? U Vikoša super u mě si myslím taky,ale jedno malé bezvýznamné JE TO DALEKO PRO VŠECHNY, Moc rád bych se konečně dočkal splečného moto Slivouše. Ještě tady padnulo na Touru,se sejít u SIPA v Hradci.Přece jenom je to pupek a mnozí by na to zareagovali pozitivně.Tak co Sipouši,POZVEŠ NÁS?!

jsem doma Díky Ondro

 za perfektně pobyt a moc fajnovou sobotní vyjížďku.
Máme vyřídit pozdravy všech ze sboru z Nového Města pod Smrkem.
Sešlo se nás nakonec 6 motorek a Ondra nic nezanedbal, ani počasí.
Sobotní vyjížďka na Ještěd se taky povedla.
Krásný indijánský léto. Fotky do galerky doláduju.

Potvrzená účast na usínání

Tak pokud jsem něco nezvoral, zatím svou účast potvrdil:

Honďák
Buldog
Vašek Bandita (možná s Veverkou)
Sharki
Láďa Kylar
Standa
Pupina a Viktor
Hráďa a Hráďa starší

někteří jsou ještě v rozpacích a někteří nováčci ze Smrku se možná taky ukážou, tak uvidíme v jakém počtu se nakonec sjedeme... :) 

chci,chci,chci....

 jenomže mi to nejlíp pasuje na přelom měsíce září.no a strašně se těším.

TERMÍN Usínání

Termínově to klidně můžeme posunout až na půlku října s tím problém není... spíš záleží na počasí jak to bude, aby z motousínání nakonec úplně nesešlo... Je to na vás. Pokud jste spíše pro říjen, tak nemám problém - spíš naopak bych to možná také uvítal...  

říjnový termín

 ...hlasoval jsem pro říjen, jinak mám září už zafláknutý.  První termín jede Marta hrát, to jí nemohu sebrat. Týden na to slaví Brácha narozeniny. Tak už zbývá jenom ten říjen. Ale je to hlasy vyrovnaný. Kam se to překlopí?

Každopádně jsem letos byl u všeho, co začínalo na EvangMoto. A rád přenechám svůj hlas tomu, komu něco uteklo a Usínání je pro něho jediná šance přijet.

Viking

...nemám to v rukou

 Přátelé, odvolávám, co odvolal... Právě sedím na schůzi a zdá se, že 2.10. jedeme do Německa na partnerschaft setkání. Ale nevím to ještě na 100%. Zkrátka, zásah shůry může nastat kdykoliv.

práce

 Tak iá jsem v kélu,16-17/9 mám dvě noční.Jelikož už neni žádná dovolená,tak jedině výměna s kolegou,ale tomu nedávám moc velkou šanc.Ach jo!!!!

Tato akce bez BuFa

Tak chlapci, pěkně se pobavte a zaskotačte, s jakkoukoliv variantou to bude super,  jen v klidu a v pohodě, ve jménu motoklubu. Já budu šlapat Králíky s Karolínou a myslet na Vás. Slíbil jsem jí tento puťák daleko dříve, než se začalo diskutovat o motousínání, které se mimochodem dostalo do hodně brzké fáze ( pokud mě vzpomínky nematou, mělo by to být v půli října-aspoň). Je to příliš brzy po mototour, prázdninách a dovolených. Ale je to věc pořádajícího.

Přeji Vám hafo pohodových kilometrů, bezpečné dojetí a příjemné prožití srazu a Sharkimu jednodušší rozhodování. Na podělaným skůtru nezařadíš a nezařadíš, ani nepodřadíš, ten si mele svoji a nedá na pána.

Mějte se BuF

skůtr

Máš pravdu,ale když si dáme pevnej start,tak nemáš šanci ani s litrem než to tam nakopeš sem v dálavách.Taky jsou super duální brzdy na jednu páčku. Je to o názoru,já nedám na skutříky dopustit.Taková Gilera GP800 je nepředstavitelná sřelba od pasu, jednou si ji koupím. 

To už jste dva

Sharki, to byl rejpanec GP 800 je jiná liga a v podstatě má konkurovat DN-1 od pana Hondy,ale tam jdou měnit mapy vstřikování a řadit podle libosti nahoru a dolů (na řídítkách). S tím řazením jsem měl fakt problémy, když jsem na GP jel. Navíc ta váha už taky roste, i když těžiště je nízko, tak vyosení těla při tlačení (třeba do garage) je tak velký, že dělá problémy i vyššímu chlapovi , "kam se hrabe Bitner" jak říká klasik Svěrák v jedné Cimrmanovce .  Ale moc bych Vám ji přál, on i Dědek vyhrožuje, že až nepřehodí nohu, jde do skůtra. To se potom budeme muset začít zaobírat změnou názvu na Evangskůtrklub

Měj se fajn a doufám,že si směnu vyměníš a přijedeš, jináč to bude, podle toho,co jsem viděl v diskusích, jen lokální sdružovámí.  BuF

P.S. Skůtr nás jednou čeká všechny, tak je nesmím moc shazovat, pokud budu chtít jezdit v jedné stopě dál

 

 

skůtr ne.

Na skůtru se bojím, neslyším, že zrychlil. Až neřehodím nohu, vlezu do tříkolový motorky.

 

 

skutr

Nenech se Sharki zvyklat,když se Ti to líbí,jdi do toho ...

skutr pro dědka:

hrozím se toho,že nebudu moct řadit(nebudu to ani umět) tak se začnu znova učit.ale BURGMAN je taky nádherná možnost... 

raketa

 Přátelé tyhle maxíci nejsou o přehazování nohy.Přeju vám vidět Peška M.Světa jak lítal na 70cc,to se musí fak zažít.Takovej Nexík 500 je sportovní náčiní.Burgoš už je zase jiné kafé ,tam je to o cestování a dle mého se to dá srovnat Rtéčkem od Báwa. Bohužel mám zkušenosti pouze s Prdlafkou a doufám,že si někde Nexíka vyzkouším a pak už to bude uvařeno.Akorát asi nechám GuStava mladýmu,než ho poslat do světa.Všechno záleží na financích.Zatím jsou to jenom a jenom ÚVAHY,ale mooc pěkné.