Last Node

Amen

Tak tady zavíráme a otevíráme tady: www.evangmoto.cz

První březnová vyjížďka Veverky

Na podzim jsem udělala zkoušky, ale dneska jsem prvně narazila na praktické nástrahy motorkáře na cestě.
Hned na první jízdě mi málem ukradli motorku
a ještě jsem skoro přišla o Vaška banditu.
Zpočátku to vypadalo jako idilická jízda.
Z Třebenice jsme zamířili na Peruc, kde je slavný dub pod kterým potkal  kníže Oldřich pradlenku Boženku.
A hned kousek za tím super penzionek s kafíčkem.

Jak jsem dělala řidičák aneb jak se rodí motorkář…..Veverčin deníček

Vážení, začala jsem si dělat řidičák na motorku. Vzhledem k tomu, že jde o mimořádné zážitky, rozhodla jsem se o ně s Vámi podělit. Pokud by někdo tady začal anketu, zda řidičák udělám, nejsem si zcela jistá, na jakou odpověď bych si vsadila.
Takže seriál začíná….  

Den 1

Mototour Jánošíkov je za námi

Mototour  Jánošíkov je za námi
Označení mototour jako Jánošíkov bylo oprávněné. Jízda - dvoudenní sprint kolem všech významných kopečků Slovenska - se vydařila. Ale po pořádku.
 

EvangMotoÚlet Alpy 2011 - kompletní fahrplán a finální sestava

Tož hola hola, hledám nějaké nadšení pro věc. Chcete snad na něco nalákat? Ale to fakt nejni probléma. Co kdybychom si druhý nebo třetí červnový víkend dali takový malý úletík, co?  Tak, přátelé, je to tady. Dny se nám prodlužují, noci blednou a za několik dní spolu vyrážíme nach GG a další parádičky Rakousko-Italských Alp.

Vaškovy návrhy

Vysoké okruh 98km
Strážné, Hořejší Vrchlabí, Benecko, Hrabačov, Roprachtice, Sklenařice, Přichovice, Kořenov, Jablonec nad Jizerou, Hrabačov,
Vrchlabí, Lánov, D.D.

Výstava cestovatelských projektů MCOR

Cestovatelské projekty MCOR budou vystavovány v měsíci květnu ve Škodově paláci v Praze:

Jak inzerovat?

Zde můžete nabídnout věci k prodeji či žádat poptávku.
Pravidla:
1. Podání inzerátu vyžaduje registraci.
2. Inzerát se podává formou článku. Zvolte Kategorii Bazar.
3. V nabídce: možností vydání zrušte uveřejnění na titulní straně. Inzeráty na titulní straně budou vymazány.
4. Užívejte této služby v pokoji.

Do nového...

Spokojenost téměř žádná (osobně), ale je třeba to vyhnat z hlavy, takže to musí ven... Převést obsah minulého webu se nedaří nijak jinak než ručně (staré stránky jsou teď vypnuty). Hesla a přístupy by měly zůstat nedotčeny, pokud ne napište si mi, stejně tak uvítám i další reakce. Novinka jsou eventy... odkazy na akce (vkládají se podobným stylem jako článek). Fotogalerie by měly jít zakládat a plnit... (pozor na nový systém vkládání obrázku" novinkou je hromadný upload) ....je to všechno dost piplačka, tak strpení prosim. Komentujte prosím, jak se vám stránky líbí, kde tápete, co je třeba ještě zlepšit. Tak trpělivost a doufám, že nám to bude fungovat a odkaz na starý web zatim nefunguje... řešení se hledá.

Kalendář akcí 2010/2011

Ahojte, vkládám termíny našich (i budoucích) akcí:

1) EvangMotoSilvestr: 31.12.2010 a oslavy 5. výročí založení klubu: Kraslice (u Sharkiho, dostupné sjezdovky, vhodné i pro rodiny s dětmi). Zúčastnili se Viking, Marta, Dorotka, Andělka, Josífek, Sharki, Jana, Lenka, Elis a Pavel. Byla to dvourodinná akcička :-)

2) EvangMotoSetkání: 4.-6.3.2011 Výstava Motockl 2011 (Praha Letňany). Už proběhlo včetně koncertu PPLP, prezentace klubu a sycením hladových krků u Jákobova žebříku. Účast byla více než dobrá: Radulák, Standa, Buf, Pupina, Drahouš, Hráďa, Lia, Brácha, Pavel Pouchly, Viking, Honďák s Olgou a klukama, Petr s Martinkou, Jawák, Marta, OnDr.A. Doufám, že jsem na někoho nezapomněl. Více v samostatném článku.

3) EvangMotoProcitnutí: 13.-15.5. 2011 Křižlice. Už se stalo, akce jako fík. Sešlo se nás tuším 18 motorek a v tom minimálně dva tandemy. Ježdění po Krkonoších, koncert skupiny Traband v Rokytnici, pečené prasátko v křížlické hospůdce a vožení dětí v neděli po kostele ... moc prima akce.

4) EvangMotoÚlet: Už se jelo! Do Alp v termínu 23.-27.6. 2011. Pět statečných a jeden extra dobrodruh na stroji, se kterým bych nejel ani kolem komína. Akce plná dojmů a adrenalínu, zatáček a kopců, úzkých silniček. Projelo se tolik průsmyků, kolik jsme jich dali na předešlých dvou tůrách Alpami najednou. Zejména Dolomity, to byl koncentrovanej nářez. Počasí od +3°C a sněžení na Grossglockneru po +34°C smažáku v Caldaru. Speck'n'beer Tour podle bydliště členů od 2100 - 2300 km dlouhá. Seriál zážitku lze přečíst v dílech 0, 1, 2, 3, 4.

5) EvangMotoTour:začátek 30.7. v Kořenově na svatbě Pupiny a Drahouše a konec 5.8. 2011 (?) v Blansku - výjezd na Slovensko (jednoduše do hor, jakých, to se ukáže později). Zážitkům se  věnuje blog Jánošíkov je za námi . Více fotek lze dohledat na externí fotogalerii

6) EvangMotoUsínání: Nové Město pod Smrkem. Termín: 30.9.-2.10. 2011. Hlavní organizátor je Hráda. Akce se věnuje tento blog a fotografie jsou umístěny v externí fotogalerii .

7) EvangMotoSilvestr 2012: Volduchy - u Vikinga, 30.12. 2011 - 1.1. 2012. Důležitým momentem je dojednání oslav kulatin několika členů, nástin akcí na rok 2012,  ale hlavně oslava završení úspěšného roku a požehnání do nového.